„LabSpion“ yra šviesos matavimo sprendimas, apimantis įvairius šviesos šaltinius – nuo mažų lempų iki didelių LED plokščių ir gatvių apšvietimo. 2 ašių „LabSpion“ goniometras leidžia sistemai išmatuoti visą 3D pasiskirstymo lauką bet kokiam šviesos šaltiniui. Naudojant spektrometro jutiklį ir įmontuotą galios analizatorių, unikali „Viso“ technologija leidžia greitai matuoti ir užtikrina greitą matavimą. Sistema pateikia visus fotometrinius duomenis.

Sistemos konstrukcija leidžia labai lanksčiai dirbti bet kurioje apšvietimo laboratorijoje. Maitinimo analizatorius ir goniometro tvarkyklės yra integruotos. Tiesiog prijunkite USB prie bet kurio kompiuterio ir gaukite rezultatus per 30 sekundžių.

Lengva naudoti yra „Viso“ inžinierių mantra

„Viso Systems“ gamina rinkoje pirmaujančią matavimo programinę įrangą, kuri yra ypač intuityvi, todėl dirbti su ja lengva. Lengva pradėti naują matavimą, lengva generuoti ataskaitas ir lengva analizuoti rezultatus.

Greitas spektrometro jutiklis

Kiekvienos „Viso“matavimo sistemos širdis yra greitas spektrometro jutiklis. Naudodama spektrometrą, o ne fotometrą, sistema fiksuoja šviesos spektrus, o ne tik šviesos kiekius. Ši unikali funkcija leidžia sistemai išmatuoti daug daugiau nei liumenų paketus, bet ir šviesos pasiskirstymą – visus spalvų duomenis (pvz., CRI, CCT, TM30 ir t.t.) Spektrometro jutikliai yra pagrįsti pažangiausia technologija. Nuolatinis (nepakopinis) goniometro judėjimas leidžia atlikti matavimą tik per 30 sekundžių.

Kompaktiškas dizainas

„Viso“ siūlo visavertę šviesos matavimo sistemą, kuri gali būti montuojama beveik bet kuriame pastate. Didžiausiai sistemai reikia maždaug tik 2,5 x 2,5 x 10 m erdvės. O mažiausia sistema telpa į lagaminą, taigi tinka net ir skrendant lėktuvu.

Sužinokite daugiau: info@mikros.lt,

taip pat: (https://www.visosystems.com/photometry/)