Hematologiniai analizatoriai – Dymind

Kategorijos:Partneriai

Įmonė Dymind jau daugiau nei 10 metų gamina hematologinių tyrimų analizatorius. Kompanijoje dirba tik geriausi savo sričių specialistai. Bendrovė yra pelniusi tarptautinį pripažinimą, bei sukaupusi platų platintojų tinklą.

Dymind gaminami produktai atitinka visus aukščiausius reikalavimus, bei sertifikatus gauna Vokietijoje. Kompanija siūlo platų spektrą hematologinių analizatorių, kurie ne tik atlieka įprastinius bendrojo kraujo tyrimus (WBC, RBC, PLT ir kt.), bet ir atlieka CRB (taip pat ir HS-CRB) matavimus. Dėl savo modernaus dizaino ir pažangiausių technologijų šie analizatoriai puikiai papildys kiekvieną laboratoriją, o plačios analizatorių įvairovės dėka jie tenkins tiek smulkių, tiek pačių stambiausių laboratorijų poreikius.

Dymind taip pat gamina ir kokybiškus reagentus hematologiniams analizatoriams. Žemos reagentų sąnaudos ženkliai sumažina laboratorijų išlaidas tyrimams, o ilgas siūlomų reagentų galiojimo terminas sumažina reagentų nuostolius. Svarbu paminėti, jog kompanijos siūlomi reagentai yra ekologiški ir neteršia aplinkos, nes savo sudėtyje neturi cianido.

Įmonė taip pat gamina hematologinius analizatorius pritaikytus naudojimui veterinarinėje medicinoje. Pastarieji leidžia veterinarams mėgautis paprastesniais ir mažiau laiko trunkančiais tyrimais, kadangi darbuotojas gali apibrėžti kiekvieno gyvūno pageidaujamas analites ir jas aptikti/išmatuoti vos vienu paspaudimu.

Mūsų specialistai yra visuomet pasiruošę padėti išsirinkti Jums tinkamiausią analizatorių atsižvelgiant į jūsų poreikius. Detalesnę informaciją apie visus siūlomus hematologinius analizatorius galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Hematologiniai analizatoriai Dymind